CNC vidinate jagamisloos!

You may also like...

24 Responses

 1. Veiko says:

  Jäin veidi hiljaks aga mängu tundjana pakun:
  Pärast pikki ja raskeid seiklusi teatab kohvriga mees, et asjad ei pruugi olla
  sugugi nii, nagu me oleme arvanud. Ja lahkub salapäraselt.

 2. Rainet Krii says:

  Gordon Sureb, tekib uus kangelane, tema vend, kes tuleb ei kusagilt ning pääastab maailma 😀 Ta vend on üldiselt samasugune nagu gordon ise, aga et põnevust lkruttida, siis Gordon sureb ma ei tea, uppudes või põleb majja sisse või midagi 😀 Eelistaks DotA2 või AC värkki 🙂

 3. Anndraaa says:

  Kõik hea, lõpp halb 😀

 4. c0ffi124 says:

  Gordon Freemanil on mälu kaotus ja ta ei mäleta mitte midagi, mis eelnevalt juhtunud on. Gordon kehitab õlgu ja sõidab ära puhkama. (kõik sobib)

 5. c0ffi124 says:

  Dota 2

 6. caubert says:

  Gordon Freeman voice guided 🙂 Aga ilmselt tuleb multiplayer mäng

 7. Bumtsiki says:

  Bakenbardid

 8. Arthur Reinson says:

  Half Life 3 võiks alata sellega, kuidas Gordon ja Alyx naudivad elu. Ning kuidas nad aitavad endistel Maa vastupanuliikmetel taastada Maa. (Eelistan: Dota 2, Puhata ja mängida)

 9. Oskar says:

  Amneesia, pahalaste plaanide teostamine. Kild killu haaval tõe selgumine ja viimasel hetkel kurja plaani nurjamine, lõpp on segane ja saab taas uut mängu jääda ootama.

 10. Kikos says:

  Dr. Freenan läheb ajas tagasi, et peatada katsetused teleporteriga, aga satub kogemata valesse dimensiooni. Sealt peab õigesse aega ja dimensiooni tagasi jõudma. AC või Batmani logo.

 11. Mikk says:

  Gordon on eelnevatest üleelamistest reaalsustaju kaotanud ja on hullumajas närve puhkamas. Siiski tundub, et ka seal pole kõik nagu alguses näis, või on Gordonil lihtsalt hallutsinatsioonid? Tegemist on 2D point and click seiklusmänguga.

  Silmad on sel Batmani logol.

 12. Kustu says:

  Väga raske on arvata, kuna ei ole ise ühtegi Half Life osa mänginud… Aga ju seal mingi sõda toimub 😀 Eelistused on Assassins’s Creed, Puhata ja mängida olen mõlema suur fänn 😀

 13. Toomas says:

  Kui arvata, mis juhutub Half Life 2: Episode 3’s, siis tõenäoliselt jätkub sealt, kus eelnevalt mäng pooleli jäi, ning tõmmatakse asjad kokku.
  Aga mis võiks toimuma hakata Half Life 3’s, on juba raskem arvata.
  Peaasi, et Episode 3 või siis juba Half Life 3 kunagi ikka mängijateni toimetatakse.
  Eelistusteks oleks kas Puhata ja Mängida või siis Assassins Creed’i logo.

 14. Keeks says:

  Gordon Freemanil on mälu kaotus ja ta ei mäleta mitte midagi, mis eelnevalt juhtunud on. Gordon kehitab õlgu ja sõidab ära puhkama. (Eelistus: kõik sobivad peale Dota)

 15. Charlemagne says:

  Oi jah, keeruline see elu siinmail. Kuid see mis Half-Life 3es juhtub on ju selge nagu seebivesi! Lamarr, see jumaloodud elukas pole keegi muu kui Cave Johnsoni poeg, kes sai GLaDOSe asemel Carolinei teadmised endale ja kes saadeti Black Mesasse luuretööd tegema. Nüüd on tal aeg oma kodupaika naasta ja oma raske töö lõpule viia, võtta üle Black Mesa ja koos sellega ka kogu maailma tehnoloogia, millega saaks tema rassist uus masterrace, mis üllatus üllatus, polegi arvuti, nii nagu kõikjal pasundatakse.

  • Charlemagne says:

   Unustasin öelda, et mulle kõlbab kõik peale selle DotA logo. Mul selle mängu vastu omamoodi vimm.

   • Charlemagne says:

    Uurisin ja puurisin seda oma ajukest ja jõudsin järeldusele, et Batmani logo oleks kõige vajalikum, sest ega ühest korralikust ninja relvast ära öelda ei saa. Trikitada küll ei oska, kuid küllap saab sellega ka võid leivale määrida. Teisel kohal oleks Half-Life 3 logo, sest kui ninja relva ei saa, tuleb millegi muuga kärbseid loopida. Selleks vast erilisi andeid vaja ei ole. Enam vist siia alla ei kirjuta ja soovin õnne osavõtjatele.

 16. Janno says:

  Tuleb välja et kõige taga on GabeN. Gordon paneb crowbar’i käest ja liitub PC master race’ga.

  Eelistused: HL3, Puhata ja mängida.

 17. Helger says:

  HL3 tõmbaks otsad kokku, kuhu jäädi ennem pooleli, olles suuremates linnades ja erinevate paikades maailmas nagu põhjas külmas ja kõrbes. Lisaks jääb ka see viimaseks misiooniks Gordon Freemanile ja tema seiklustele.
  Mänguvidinas pole eriti vahet, ainult mitte Dota oma.

 18. Martin says:

  Gordon Freeman räägib. Kõik on pettunud.

  (Eelistan Batmani või HL3-e.)

 19. Markko Klein says:

  Aegade algusest on üritatud lahendada müsteeriumit milline saab olema HL3. Ma usn et lugu jätkub sealt kus see pooleli jäi, HL2 E2 ja arvestades leake ja pilte varasemast siis ma usun, et see on kuidagi seotud Borealis laeva hävitamisega ja tegevus saab tomuma Arktikas ning võitled Advisorite ja Combainidega kuigi nad lasid raketti portalisse, et abivähe juurde ei saabuks tulnukatel.

  Eelistuseks oleks Assassins Creed logo peamiselt (suur fänn). HL3 oma oleks liiga lopergune, et kapil ilusti seisaks 😉

 20. Marko says:

  Õigem oleks kirjutada CNC. (http://et.wikipedia.org/wiki/Arvprogrammjuhtimine)

  Ma arvan, et HL3 mängus mingit süseed ei ole. Peab mingis linnas tegutsedes päästma inimkonna. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *