Mängusaate demo

Aastakene tagasi mõtlesid Rainer, Rein ja Martin, et mis oleks, kui hakkaks tegema telesaadet mängudest. Mõtlesime välja formaadi ja et seda kanalitele/sponsoritele tutvustada, filmisime lihtsate vahenditega üles demosaate. Saatega asjaks ei läinud, aga nüüd sünnipäeva puhul teeme demosaate esimest korda avalikuks, et kuulda, mida teie sellest arvate!

 

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

1 comment on “Mängusaate demo

  1. Madis says:

    Soome kanalilt tuli kunagi sarnast saadet. Sellel oli suht mõnus ülesehitus ja endale meeldis vaadata küll. Vaatasin järgi ning tegutsevad veel siiamaani. Vaadake peale, võite midagi kasulikku leida.

    http://www.tilt.fi/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.