P&M + Joosep Uusväli: GTA V Heist 3: Series A Funding (PC)

Kolmandat korda kohtub Roimarite meeskond ja ette võetakse järgmine GTA Online’i röövretk ehk Heist: Series A Funding. Tegelikult on see mängu neljas Heist, aga esimest ja kõige lühemat pole me siiamaani läbinud.
Meie meeskonnas on sellesama Puhata ja mängida kanali saatejuhid Rein Zobel ja Rainer Peterson; Mänguvälja ja teiste kanalite Joosep Uusväli (Psiode https://www.youtube.com/user/Psiode Joosepu https://www.youtube.com/user/Joosepu ja Mänguväli https://www.youtube.com/user/Manguvali) ning Oliver Rauam, kelle mängukanali leiab siit – https://www.youtube.com/user/metallicagreatestfan
Intro helindamisega aitas Kaimo Kerge.
Kui teile meeldib video Rockstar Editoris loodud intro, siis vaadake kindlasti ka lõpus olevat kaadritagust materjali sellest, kuidas see valmis.
——————————–
Puhata ja mängida on iganädalane eestikeelne mängusaade, mis ilmub igal reedel. Neljapäeva õhtuti kell 19.00 saab näha saate salvestust meie Youtube’i kanalil otseülekandena.

Puhata ja mängida (“Rest and play”) is a weekly Estonian podcast which is aired every Friday morning. On Thursdays at 19.00 the recording of a weekly show can be watched live on our Youtube channel.

Website: http://www.puhatajam%C3%A4ngida.ee
Facebook: http://www.facebook.com/puhatajamangida
Twitter: http://www.twitter.com/puhatajam2ngida
Soundcloud: http://www.soundcloud.com/puhatajaman…
Raadio1: http://www.raadio1.ee
iTunes: https://itunes.apple.com/ee/podcast/r…
Steam: http://steamcommunity.com/groups/Puha…
Twitch: http://www.twitch.tv/puhatajamangida

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.