1. märtsi Puhata ja mängida: Millise konsoolitootja kuuteenuses on parimad tasuta mängud?

PlayStation Plus pakub alates sellest kuust ainult kahte, aga väga head mängu. Nintendo pakub ainult võrgumängu ja Xbox? No Game Pass tuleb vist ka Switchile ja igale poole mujale.

Täna räägime edasi eelmise nädala mängudest Metro Exodus, Crackdown 3 ja Far Cry: New Dawn. Kohe pärast eelmist saadet tõi Nvidia välja 300 eurot maksva GTX1660 Ti graafikakaardi

Bowser võttis nüüd Nintendo üle, tegelikultka ja uus põhiliini Pokemon on tulemas, aga ainult Switchile. Fortnite’i 8. hooaeg toob kahurid kaasaja see on isegi pärishuvitav uuendus. Overkill Walking Deadi konsooliversioone ei tulegi ja vanad Resident Evilid tulevad Switchile õõvastava hinnaga.Ja Rainer on proovinud ResidentEvil 2 lisasid, kus on uued tegelased, mis värk sealon üldse?

Soovitusekson Sudden Strike 4, mis maksab Steamis 12 eurot.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.