1. veebruari Puhata ja mängida: Uus Resident Evil 2 on sarja üks parimaid mänge

Resident Evil 2 on üle ootuste hea ja me oleme seda mõlemad mänginud. Aga mis selle heaks teeb?

Esimene asi, mis meid täna põhjalikult tülli ajab on see, et Metro Exodus tuleb esialgu ainult Epicu poodi ja Steami alles järgmisel aastal. Kas see on hea või halb? Quantic Dream ei tee enam ainult Playstationi eksklusiive ja Mario Kart Tour tuleb mobiilidele millalgi hiljem, vist suvel.

PUBGist tuleb täiesti tasuta versioon ja Nintendo Switchi väga oodatud mängu Metroid Prime 4 arendus hakkas otsast pihta.

EA ei saa enam Belgias hasartpakke müüa, vähemalt esialgu ja Resident Evilist tuleb Netflixi seriaal. Rainer tegi aga Katamari Damacy Rerolli läbi.

Soovituseks on väga head PlayStation Plusi mängud ja üks pikem lugemissoovitus on ka.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.