10. augusti Puhata ja mängida: Red Dead Redemption 2 vastab ootustele, vist?

Esimest korda saime näha, milline Red Dead Redemption 2 tegelikult välja nägema hakkab ja on nii head kui ka halba ja mida sellest kõigest arvata?

Uudistes räägime aga Fortnite’ist, mis tuleb Androidile nüüd, täpsemalt aga Samsungi telefonidele. Discord hakkab aga mänge müüma ja Fallout 76 ei tule Steami.

Rainer on mänginud uut hittmängu Dead Cells ja räägib, mis see on. Rein on mänginud Overcooked 2 ja Martin räägib Eesti mängust Circle Empires, mida ta mänginud ei ole.

Soovituseks on Bethesda mängude soodusmüük Steamis ja Humble Bundle’i spordimängude pakk.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.