10. mai Puhata ja mängida: Kolm head mängu, mida me soovitame mängida just nüüd

Me alustame uue rubriigiga, kus peame tabelit värsketest mängudest, mida sa peaksid just nüüd mängima. Kuula, milline esimene tabel meil läbi vaidluste välja tuli.

Rein mängis lõpuks resurssihaldusmängu Anno 1800 ja on see seeria taa tipptasemel tagasi? USA liigub hasartkastide keelustamise poole ja Thomas Was Alone’i arendaja teeb John Wicki filmi mängu

Apex Legends tuleb mobiilidele ja Dead Cells tuleb ka mobiilidele. EA Access tuleb aga lõpuks PlayStation 4-le ning Ghost Recon saab järje. Lisaks räägime veel Mortal Kombat 11-st ja mõnest mängust veel.

Soovituseks on Blood, 90ndate tulistamismäng, mis sai uusversiooni.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.