12. oktoobri Puhata ja mängida: Uue generatsiooni konsoolisõda sai just nüüd alguse

Jah, uusi konsoole veel ei ole, aga vägesid tuuakse juba rindele. Microsoft kuulutas välja enda mängustriimiteenuseja Sony tunnistas, et nad teevad PlayStation 5.

Sony’lt ja Microsoftilt on aga uudiseid veel. PlayStation 4 omanikud saavad järgmisel aastal lõpuks ometi enda kasutajanime muuta ja Microsoft on vist ära ostmas üht tuntud mänguarendajat. Kas mängude plaadid on ajalugu? Võiks olla, sest Call of Duty: Black Ops 4 tahab esimesel päeval, et sa tõmbaksid plaadiversioonile lisaks alla 50 GB. Lisaks tuli jälle Steami välja üks Eesti mäng, nimelt Shortest Trip to Earth.

Rainerile hakkas ikkagi Forza Horizon 4 meeldima, vist? Ta mängis seda palju rohkem kui ta esmalt arvas. Ja ta räägib, mis mäng on The Messenger.

Soovituseks on Icebergi soodusmüük Steamis.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.