13. detsembri Puhata ja mängida: Kas eesti mäng teeb videomänguauhindadel puhta töö?

Rein on üle mitme nädala saates tagasi ja kuuleme mitmest VR-üritusest, Reinu loodud Teletorni VR-lahendusest ja ka veel natuke Red Dead Redemption 2 mitmikmängust.

Uudistes on põhjust lahata mitu auhinda Disco Elysium Eestisse toob, ning mida täpselt Nintendo ja Sony välja kuulutasid. Igatahes on kindel, et Axiom Verge 2 ja Resident Evil 3 uusversioon on tulemas. Lisaks on teada, et millalgi tulevikus näeme uut Bioshocki, Two Point Hospitali konsoolidel ning Battle Royale mängulaadi Forza Horizon 4’s.

Rainer on veel mänginud Halo Reachi uusversiooni arvutil, arvuti-pinballi Demon’s Tilt ja Mario Maker 2 uuendusi. Soovituseks on Wasteland 2, mis on reede õhtuni gog.com’is tasuta.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.