13. septembri Puhata ja mängida: Apple Arcade on parim asi, mis mobiilimängudega on üldse kunagi juhtunud

Apple Arcade tuleb välja 19. septembril ja pakub sulle sadat eksklusiivset mängu 5-eurose kuumaksu eest ja see on parim asi, mis mobiilimängudega on üldse kunagi juhtunud.

Nintendo tahab, et sa ennast liigutama hakkaksid, koos Switchi ja uue veidra tünnivitsaga, mida sa osta saad 80 euro eest. Uus Resident Evil tuleb, aga see on hoopis teistsugune ning Controli lisapakid vihjavad uuele Alan Wake’ile, aga Rainer on ka edasi mänginud.

Martin on natukene WRC8 mänginud tooli ja rooliga ning olnud Ott Tänak. Kuuleme veel rohkem Astral Chainist. Ja ei puudu ka iganädalane WOW Classicu rubriik.

Soovituseks on 2K suur odavmüük Humble Bundle’is.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.