Eesti mängude kuu jätkub ja täna on külas Jaanus Jaggo, kes räägib enda mängust Blastronaut, teekonnast varasemate mängudega ja Tartus õpetatavast mänguharidusest. 

Kõik huvilised saavad Blastronauti proovida siit: https://perfoon.itch.io/blastronaut , või lisada Wishlisti ja alla laadida demo siit: https://store.steampowered.com/app/1392650/BLASTRONAUT/

Uudistes räägime Sony lubadusest tuua meieni 25 uut eksklusiivi ja lekkinud PSVRi detailidest. See võimaldab Reinul VR-nurgas rääkida veel kahest uuest VR-peaseadmest ning miks need on olulised. Rainer on üllatunud, et Judgementi järje ja Yakuza-uudised talle nii korda lähevad, veidi pahane CDPRi peale modijate töö kasutamise eest, ning arutatakse kas see on hea, et Ubisoft lubab keskenduda tulevikus tasuta mängudele. 

Rainer on mänginud uut Eesti mängu Headbängers In Holiday hell ja värsket Resident Evil: Villaget, Rein aga taaskord on ellujäämissimulaatoris, sedapuhku Among Trees’is. 

Soovituseks Steami Team 17 allahindlus. 

https://store.steampowered.com/news/group/32941731/view/4955626873726460004

Lingilist:

https://www.eurogamer.net/articles/2021-05-13-sony-working-on-25-games-for-playstation-5-half-of-which-are-new-ip

https://www.videogameschronicle.com/news/ubisoft-says-its-changing-strategy-to-focus-on-more-high-end-free-to-play-games/

https://uploadvr.com/vive-pro-2-vive-focus-3/

https://uploadvr.com/psvr-playstation-4k-eye/

https://www.eurogamer.net/articles/2021-05-07-lost-judgment-leaks-on-playstation-store-ahead-of-official-reveal

https://www.eurogamer.net/articles/2021-05-08-the-yakuza-series-has-been-transformed-into-a-turn-based-rpg-says-dev

https://www.eurogamer.net/articles/2021-05-07-the-witcher-3s-next-gen-version-might-use-fan-made-mods

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.