15. märtsi Puhata ja mängida: Mängude striimimine on tulevik ja see on kohal?

Playstation Now striimiteenus on nüüd Eestis kasutatav, kui hea ja kellele see on mõeldud? Microsoft liigub Xboxist kaugemale ja Google toob välja enda striimiteenuse.

Tänases saates on eriti palju olulisi uudiseid, näiteks et kõik Halo mängud tulevad Steami, aga olulisi Xboxi uudised on veelgi. Google näitab peagi enda striimiteenust ja ja kas ka konsooli? Paar olulist mänguarendajat on neil juba kambas. Eesti mängu Overstep saab proovida aprillis. Left 4 Dead saab mõttelise järje, mille kohta ei ole veel küll liiga palju teada. 

Rainer on mänginud nädala kõige olulisemat mängu Devil May Cry 5 ja Rein on tagasi läinud esimese Diablo juurde. Martin aga räägib, kuidas ta oli tunde kinni ühes Resident Evil 2 bossivõitluses.

Soovituseks on Its Winter, mis on Lasnamäe elu simulaator.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.