15. veebruari Puhata ja mängida: Järgmine Battle Royale’i mäng on… Tetris?

See ei ole nali, tõepoolest on Tetris 99 mäng, kus 99 mängijat võidu Tetrist mängivad ning võidab viimane ellujääja! Ja see on Nintendo tehtud ja üllatavalt hea! Lisaks räägime teistest Nintendo välja kuulutatud asjadest, nagu uusversioon GameBoy Zelda Link’s Awakening’ist ning Rainer on arust ära, sest on saabumas järg Mario Makerile! 

Martin on mänginud uut Eesti mängu Voidship: The Long Journey ja tundub, et see võiks olla Eestis ilmunud mängude edetabeli tipus, aga kuidas võrreldes muu maailmaga? 

Rein on aga mänginud Angry Birdsi. Virtuaalreaalsuses. 

Lisaks räägime miks Activision vallandas 800 inimest, et Apex Legendsil läheb üle ootuste hästi ning, et üks mäng saab üllatusjärje.

Soovituseks 2K väljamüük nii GOGis kui Steamis

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.