16. augusti Puhata ja mängida: Kas Need For Speed Heat äratab seeria jälle ellu?

Kas Need For Speedi uus osa Heat suudab sellele seeriale hinge uuesti sisse puhuda? Igatahes ei pea kaua ootama ja me näeme seda juba Novembris.

Uudistes räägime veel peagi algavast Gamescomi mängumessist ja mida me seal näha sooviks. Eesti mäng Shortest Trip To Earth on lõpuks päriselt ilmunud. Peagi ilmselt saame näha uut Saints Row’d, Cooking Mamat ja Bubble Bobble’it, uusversiooni System Shock 2st ja võibolla isegi ka Super Nintendo mänge Switchil. Kahjuks aga on edasi lükatud nii Spelunky 2 kui XIII uusversioon. 

Rein aga tunneb muret, et kas tõesti on StarCraft surnud ning kuidas läheb meie mehel Clement Ivanovil välismaal, Dota Internationalil, mille võitjameeskond võib teenida kokku 15 miljonit eurot?

Soovituseks aga Dead Cells mis hetkel maksab Steamis vähem kui 17 eurot. 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.