16. novembri Puhata ja mängida: Milline peaks olema Command & Conqueri uusversioon?

Esimestest Command & Conquritest tehakse uusversioonid, aga kas need peaksid olema võimalikust truud originaalile või ka midagi oluliselt muutma? Või tegema niimoodi, nagu Spyro Reigneted Trilogy tegi ja millest me ka räägime.

Uudistes räägime aga sellest, et PlayStationi poes saab digitaalseid mänge osta lõpuks ometi Eesti krediitkaardiga ja Microsoft ostab kaks väärt mängustuudiot enda krediitkaardiga. Ja Microsofti mängupood tehakse ümber, lõpuks ometi. Fallout 76 pakub endiselt huumorit ja Rein räägib Valve VR lekkest ja Mängude ÖÖ-st.

Mängudest räägime veel Don’t Starve’i lisapakist Hamlet ja endiselt Red Dead Redemption 2-st.

Soovituseks on NBA2K19, mis on Steamis juba poole hinnaga ehk 25 euroga.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.