16. oktoobri Puhata ja mängida: Lego Super Mario on keerulisem kui Baldurs Gate 3!

Meil on käimas seitse päeva, seitse mänguvideot kampaania, seega kes pole veel vaadanud, siis viimane hetk on ette võtta meie youtube kanal! 

Uudistes teeme väikese kokkuvõtte viimastest uute konsoolide paljastustest, näiteks nägime esimest korda PS5 kasutajaliidest ja arutame mis see kõik tähendab. Rein toob VR uudiseid, nimelt on Oculuse ja Facebooki kasutajate liitmine natuke riskantne. Lisaks selgub, et Call of Duty läheb natuke kõhnemaks ja mahub ketastele ning PUBG saab uue, dünaamilisema laavakaardi. 

Rainer mässas pikalt laialt uue Lego Marioga ja Rein mängis uut suurt rollimängu Baldurs Gate 3.

Soovituseks www.sega60th.com oma tasuta mängudega. 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.