17. augusti Puhata ja mängida: Uus Doom ja Geforce kaart on aasta kuumim paar?

Nvidia kuulutas lõpuks ometi välja oma uued graafikakaardid, aga mis kasu neist mänguritele, kuuleme täpsemalt järgmisel nädalal, mis aga ei takista meil spekuleerimast. Aga see, et värskelt välja kuulutatud Doom Eternal sellest ilmselt kõik jõu välja pigistab, on ilmselge. 

Lisaks räägime teistest QuakeConi positiivsetest ja mitte nii positiivsetest uudistest. Diablo 3 versioon Switchile kuulutati ametlikult välja täpselt saate lindistuse käigus ning kes tahab täie rinnaga kaluriks hakata, saab seda peagi Switchil teha.

Rein ja Rainer mõlemad on nüüd mänginud eri platvormidel Dead Cellsi ning Rainer sai lõpuks kätte kauoodatud WarioWare Gold’i. 

Soovituseks nüüd täiesti tasuta kättesaadav Quake Champions.

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.