17. jaanuari Puhata ja mängida: Uus Xbox jääb esimestel aastatel eksklusiivmängudeta

Täna räägime sellest, et aasta lõpus ilmuv Xbox jääb ilma eksklusiivmängudest, vähemalt paariks aastaks. Mida sellest arvata?

Sony aga jätab vahele E3 ja PlayStation 5 seal ei näita, Microsoft aga on kohal. PUBG saab rohkem kui aastase pausi järel uue kaardi ja Might & Magic saab Battle Royale Auto Chess mängu, mis imeasi veel see on? Epicu pood jagab tasuta mänge ka see aasta ja kolm olulist mängu lükati edasi. Lisaks räägime, miks GTA IV Steamist ära kadus ja mis täpselt on Inteli graafikakaardid?

Rein tegi läbi Disco Elysiumi ja Rainer on mänginud Doomi Sigili tasemeid.

Soovituseks on Humble Bundle koos Stardew Valley’ga.

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.