18. jaanuari Puhata ja mängida: Kas eestikeelset videomängude ajakirjandust on üldse vaja?

Täna arutame koos Sten Kohlmanni (Level1.ee peatoimetaja ja Õhtuleht) ja Ra Ragnar Novodiga (ajakiri Digi ja Delfi) Eesti videomänguajakirjanduse hetkeseisu üle. Kas see on üldse hea? Või vajalik?

Eesti videomänguajakirjandust ei ole palju ja üsna osa sellest on meil stuudios, et selgust saada, milline on Eestimänguajakirjandus, kellele seda tehakse ja kuidas saaks seda teha paremini.

Uudistes räägime teisest mängust, mis on kõikide konsoolide ja arvutiga ristmängitav, Randy Pitchfordi veidrast skandaalist ja kahest mängust, mida me kunagi ei näe.

Mängudest tuleb pikemalt juttu New Super Mario Bros. U Deluxe’ist ja Resident Evil 2 demost, mis kestab ainult pool tundi.

Soovituseks on Call of Duty: Black Ops 4 Battle Royale mängulaad, mida saab nädal aega proovida täiesti tasuta.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.