19. aprilli Puhata ja mängida: PlayStation 5 tuleb väga võimas, aga mitte veel sel aastal

Sel nädalal saime esimesed detailid PlayStation 5 kohta: see on väga võimas ja tagasiühilduv PS4-ga. Mida sellest kõigest arvata?

Sel nädalal kuulutati välja ka ilma plaadilugejaga Xbox One, mis võiks olla natukene odavam, aga see-eest kuulutati ka välja Game Pass Ultimate. Lisaks kuulutati välja uus Star Warsi mäng ja uus Forza Street, mis on sisuliselt Drag Racing.

Capcomi minikonsool on nii loll ja üle piiri, et on juba äge ja The Witcheri seriaal tuleb selle aasta lõpus.

Rainer on mänginud värsket arkaadilikku kihutamist Dangerous Driving ja Yoshi’s Crafted World on tal peaaegu läbi. Kas Reinul on Sekiro läbi või on see teema jaoks liiga raske?

Soovituseks on Assassin’s Creed:Unity, mis on praegu arvutile UPlay’s tasuta.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.