19. oktoobri Puhata ja mängida: Call of Duty: Battle Royale on tegelikult väga hea, aga…

Me räägime täna kahest uuemast ja ühest vanemast mängust. Uuteks on Call of Duty: Black Ops 4, milles on esmakordselt ka Battle Royale mängulaad, teiseks aga võitlusmäng SoulCalibur VI. Vanaks mänguks aga siiani väga hea God of War.

Uudistes räägime sellest, et Red Dead Redemption 2 tegemine pole lihtne olnud ja Rockstari töötajad on seda teinud kuni 100 tundi nädalas. Sean Bean tuleb Hitman 2 ja Discordist saab nüüd mänge osta. PlayStation 4 peal oli korralik sõnumijama, mis konsoole kokku jooksutas ja kas Command & Conqueri uusversioon on hea idee?

Soovituseks on seekord Hitmani täiskomplekt, mis maksab Steamis 17 eurot ja Shadow of the Tomb Raider, mis on kukkunud juba 40euro peale, kuigi tuli alles välja.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.