2. novembri Puhata ja mängida: Kas Red Dead Redemption 2 on ka tegelikult hea?

Me oleme nüüd kõik proovinud selle sügise suurmängu Red Dead Redemption 2. Kas see siis on nii hea, nagu räägitakse?

Uudistes aga räägime sellest, mida kõike on olnud kuulda Fallout 76 kohta. Nüüd on ka teada PlayStationClassic minikonsooli kõik mängud, kas see konsool muutus nüüd ahvatlevamaks?

Tulemas on ka uus Sega konsool, aga siin on üks väike aga. Call of Duty: Black Ops 4-s on nüüd lõpuks ometi mikromaksed, kui keegi neid ootas ja hulk uudiseid veel.

Peale red Dead Redemption 2 väga teistest mängudest rääkidagi ei jõuagi, aga lisaks räägib Rein natukene sellest, kuidas ta Amsterdami VR-toas teiste inimestega virtuaalreaalsuses võitlemas käis-

Soovituseks on Alan Wake, mis on üle tüki aja taas digitaalselt ostetav.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.