20. juuli Puhata ja mängida: Kui halb peab üks mäng olema, et see internetist kaoks?

The Culling 2 tuli alles nädalapäevad tagasi välja, aga nüüd korjab arendaja mängu üldse müügilt ära.

Uudistes räägime veel sellest, et World of Warcrafti lisapakid ja mäng ise on nüüd tasuta, aga kuumaksu pead ikka maksma. Päris paljulubav Call of Cthulhu mäng tuleb välja oktoobris ja mängude eeltellmiste hägused kuupäevad keelati Saksamaal ära. AlaWake’ile aga järge ei tule, vähemalt mitte niikaua, kuni Microsoft seda ei luba.

Mängudest oleme proovinud Far Cry 5 lisaosa Marsi peal, Rainer on mänginud Warframe’i ja Minecrafti ning Rein on endiselt VR-is ja vee all ehk mänginud Subnauticat.

Soovituseks on seekord Humble Bundle’i platvormikad.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.