21. septembri Puhata ja mängida: Sony uus mängukonsool PlayStation Classic – kellele ja milleks?

Sony toob sel aastal välja uue mängukonsooli PlayStation Classic, mis on esimese PlayStationi uusversioon. Kas see võiks olla hea ja kellele see mõeldud on, sellele üle arutamegi.

Uudistes räägime, et Nintendo uus võrguteenus on väljas ja Rainer on seda proovinud. Samuti on väljas Geforce RTX 2080 videokaartide esimesed arvustused, kui head need siis on? Sony andis ka teada, et PlayStation Vita järglast ei saa ja 15 Euroopa riiki hakkavad lootboxide vastu võitlema, aga mitte Eesti.

Mängudest räägime veel Call of Duty Battle Royale’ist ja Far Cry 5 kohutavalt halvast lisapakist Living Dead Zombies. Lisaks proovis Rainer Forza Horizon 4 beetat ja ehitas enda GBA ümber.

Soovituseks on Focuse soodusmüük Steamis.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.