22. märtsi Puhata ja mängida: kas järgmine mängukonsool on… YouTube?

Google tõi välja enda väga ambitsioonika mänguplatvormi Stadia, kas see nüüd muudab kõike?

Olulisi uudiseid tuli see nädal lademete viisi. Kes peaks ostma uue Oculus Rift S-i?  Epicu pood sai juurde hulga eksklusiive, sealhulgas Quantic Dreami mängud Heavy Rain ja Detroit: Become Human.

/Väga palju uusi mänge tuleb Nintendo Switchile ja Disney toob LucasFilm Gamesi tagasi, aga mitte päris nii, nagu me tahaksime. Konami vanad mängud tulevad ka tagasi.

Rainer mängus võitlusmängu Dead or Alive 6 ja tuleme tagasi Devil May Cry 5 juurde. Martin mängis linnaehitust The Colonists.

Soovituseks on Tacoma, mis on praegu Humble Bundle’is tasuta.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.