22. novembri Puhata ja mängida: uus Half-Life tundub üle ootuste hea tulevat

Täna kuulutati välja uus Half-Life’i mäng Half-Life: Alyx. See pole Half-Life 3, see on ainult VRi mäng ja Rein on sellest vaimustuses.

Uudistes räägime sellest, et Xbox One’ile kuulutati välja hulk mänge ja mitmed juba välja kuulutatud mängud said väljatulekuajad, sealhugas näiteks kauaoodatud Wasteland 3 ilmub järgmise aasta mais. Ja näidati ka Age of Empire IV lõpuks ometi. Google’i mängude striimiplatvorm Stadia on väljas ja see pole olnud just suurem asi. Väiksemaid asju on veel: Path of Exile 2 kuulutati välja ja Oculus Link beetana laivis.

Martin tegi Death Strandingu läbi, Rainer on mänginud uut Pokemoni mängu, Rein aga Red Dead Oneline’i ja Stormlandsi. Soovituseks on Nintendo Musta Reede soodusmüük ja kõik teised soodukad ka, mis kohe hakkavad.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.