23. novembri Puhata ja mängida: Miks videomängud nii odavad on?

Must Reede on kohal ja sellega seoses ka suured allahindlused. Videomängud, aga eriti just uued mängud, pole mitte kunagi nii kiiresti oma hinda kaotanud.

Uudistes räägime aga Fallout 76-st ja selle arvustustest ja Steam Linki kuulsusetust lõpust. Half-Life sai 20 aastat vanaks, aga Valve uus mäng ilmub juba nädala jooksul. Ei, see pole Half-Life 3.

The Walking Deadi viimast hooaga tehakse nüüd edasi ja Battlefield V tuli välja koos RTX-tehnoloogiaga.

Martin tegi läbi Return of Obra Dinni ja räägime edasi Red Dead Redemption 2-st. Rein aga nälgib endiselt Don’t Starve Hamletis ja ei nälginud virtuaalses kalastamismängus.

Soovituseks on kõik Musta Reede allahindlused, eriti näiteks Steami oma.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.