24. aprilli Puhata ja mängida: Miks Eesti e-sportlased juba AK spordiuudistes pole?

Eesti e-sportlastel läheb hästi, miks nad juba spordiuudistes igapäevaselt pole – muud sporti ju niikuinii pole.

Mis värk selle CS:GO lähtekoodi lekkega oli? Teeme asja selgeks. Fortnite jõudis lõpuks Google Play’sse ja välja tuli uus Eesti mäng Circle Empires: Rivals. GeForce Now aga kaotab järjest levitajaid tagant ära, kuigi mõni tuli ka juurde. Death Strandigu arvutiversioon lükkus üle kuu aja edasi.

Martin on mänginud valikutepõhist mängu Yes, Your Grace, Rein aga Mount and Blade 2: Bannerlordi. Rainer räägib edasi Animal Crossingust, aga ka Doom 64-st ja Rainer: Animal Crossing New Horizons, Doom 64 ja Sonic 2: Sega Agesist.

Soovituseks Fanaticali bundle, kus on palju head kraami.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.