25. veebruari Puhata ja mängida: Steamis proovimiseks 4 uut Eesti mängu!

Vabariigi aastapäeva puhul tuleb juttu näiteks Eesti mängudest Steami Next Festil ning sellest, Disco Elysium ilmselt millalgi vormitakse seriaaliks. Sellel nädalal räägime uudistes miks arvutil mängijad saavad rõõmustada ühe tüütu programmi kadumisest, kaklusmängude sõbrad uuest Street Fighterist ja Capcomi klassikast, kas võibolla saame aastakese puhkust Call of Dutydest ja mis arvame Sony uuest VR-peaseadmest. 

Rein on mänginud naljakat kaardi-ellujäämismängu Card Survival: Tropical Island ning Steam nexti mängudemosid, Rainer jätkab Dying Light 2 ja Olli Olli Worldiga. 

Soovitusena Steam Next Fest. 

Lingilist: 

https://www.eurogamer.net/articles/2022-02-18-life-is-strange-and-disco-elysium-could-be-amazons-next-video-game-to-tv-adaptations

https://blog.playstation.com/2022/02/22/first-look-the-headset-design-for-playstation-vr2/

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-02-22/activision-to-delay-next-year-s-planned-call-of-duty-game?sref=xuVirdpv

https://www.eurogamer.net/articles/2022-02-22-bethesda-pc-launcher-shutting-down

https://www.eurogamer.net/articles/2022-02-21-street-fighter-6-now-confirmed

https://www.eurogamer.net/articles/2022-02-21-capcom-fighting-collection-includes-10-classic-games

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.