26. aprilli Puhata ja mängida: Kas sa peaksid mängima PS4 järgmist suurmängu Days Gone?

Täna ilmub Playstation 4 järgmine suur eksklusiivmäng Days Gone ja me oleme seda avatud maailma zombi-ellujäämismängu mänginud. Kas ka sina peaksid seda tegema?

Uudistes räägiime sellest,kas GTA VI võiks olla PS5 ekslusiivmäng? Kas see oleks üldse realistlik? Käes on aprill,seega lekitati uus Call of Duty, milleks on Modern Warfare 4. Kultusmängu XIII uusversioon tuleb selle aasta novembris ja Anthem tehakse korda, alles siis lisatakse sinna uut sisu.

Pikalt räägime Days Gone’ist, aga kas Reinul on nüüd Sekiro läbi? Või ta on ainult VR-is mänginud Vacation Simulatorit ja mis see üldse on?

Soovituseks on Northgard, mis maksab Steamis 3 eurot.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.