27. detsembri Puhata ja mängida: Häid pühi kõigile ja mängumuusika erisaade!

Kuigi oleme selleks aastaks juba puhkusel, ei jäta me teid üksinda! Suunduge esimesel võimalusel Soundcloudi, kus oleme valinud poolteist tundi parimat mängu- ja mängudega seotud muusikat! Lisaks tegi Rein meie Youtube kanalile koos Mänguvälja Joosepiga kahe ja pooletunnise mängusessiooni Red Dead Redemptionist! 

Meie oleme aga oma 2019. aasta kokkuvõttega tagasi teisel jaanuaril. Seniks aga ärge unustage puhata ja mängida ja turvalist aastavahetust! 

Siin muusikasaate tracklist:

Disco Elysium – Whirling in Rags (day) Ape Out – End Credits Billie Eilsh – Ilomilo Yooka Laylee & The Impossible Lair – Factory Fright (Flooded) Diablo – Tristram Theme Bloodstained Ritua of The Night – Lost Garden Enter The Gungeon Theme – Doseone Epic Beard Men – Five Hearts Cadence of Hyrule – Overworld Theme (Fight) The Legend of Zelda: Link’s Awakening – Main Theme World of Warcraft – Undercity Devil May Cry 5 – Crimson Cloud Death Stranding – Apocalyptica – Path Horus The Astroneer – Doomslayer Pt. II Borderlands 3 – The Heavy – Put It On The Line The Minibosses – Blaster Master / Contra RUSH B CSGO SONG (Sergey x NadeKing)

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.