27. märtsi Puhata ja mängida: Kas Half-Life viib nüüd VR-i massidesse

Rein on mänginud Half-Life: Alexit ehk VR-is toimuvat Half-Life’i mängu. On see hea ja kas see viib lõpuks VR-i massidesse?

Lisaks räägime veel mitmest värskest mängust, nagu Doom Eternalist ja Animal Crossing: New Horizonist ning lisaks ka Doom64-st, mis nüüd uuesti ja pea kõigile platvormidele välja tuli.

Uudiseid on vähe, aga paar neist on väga olulised. Näiteks Epic Gamesist saab nüüd ka suur mängukirjastaja ja esimesed kliendid on väga nimekad. Suur hulk kõrgelt hinnatud mänge jõuab Nintendo Switchile ja PlayStationi mängude allatõmbamiskiiruseid piiratakse, sest… jah… teate küll.

Soovituseks on Child of Light, mis on UPlays tasuta.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.