28. septembri Puhata ja mängida: Me tahaks Oculus Questil Last of Us 2 mängida

Tänane saade on täis uudiseid ja uusi mänge! Nimelt toimusid nii Oculuse, Sony, kui Microsofti üritused, kus saime kõigilt teada uusi põnevaid asju. Näiteks, et Oculus Quest saab uhke uuenduse, mis laseb seda arvutiga ühendada ja arvuti-VR mänge mängida, mis täpselt on uus Medal of Honor, millal ilmub The Last of Us 2 ja et Microsofti pilveteenust saab peagi ise järgi proovida. Ka räägime miks uus Batmani mäng ei tundu nii ahvatlev kui võiks ja uuendustest nii Fotnites kui Overwatchis.

Lisaks mängis Rainer uut The Legend of Zelda: Link’s Awakeningi ja Rein Call of Duty: Modern Warfare 4 Beetat, järgi proovitud ka Borderlands 3, Apple’i Arcade ja selle mitmed mängud ning jätkuvad seiklused World of Warcraft Classicus.

Soovitusena Epicu poes tasuta olevad Metro 2033 Redux ja Everything.

“Värske Kuld” on nimekiri mängudest, mida soovitame kõhklusteta kohe ostma minna ning 27.09 seisuga on seal järgmised mängud:  1) The Legend of Zelda: Link’s Awakening (Switch) 2) Astral Chain (Switch) 3) World of Warcraft Classic (PC)

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.