28. septembri Puhata ja mängida: Telltale Gamesi kurb lõpp

Telltale Games, kes on videomängutööstust aastate jooksul oluliselt muutnud, pannakse ilmselt kinni. 

Sony hakkas ikkagi koos Microsofti ja Nintendoga mängima ning räägime Steami veider puldistatistika. Mis on Oculus Quest ja miks see hea on ning kuidas see VR-turgu muuta võib? Rein teab ja räägib teile ka!

Mängudest on fookuses Lara Crofti viimane seiklus Shadow of the Tomb Raider, millega on nii mõnigi asi valesti ning Rein ja Rainer seletavad, mis täpsemalt. Martin tegi Telltale’i viimase mängu viimase episoodi läbi ehk The Walking Dead 4. hooaja teise osa. Lisaks on Martin läbi teinud ka The Legend of Zelda: A Link Between Worldsi ja natukene SNES mini ränti tuleb ka.

Soovituseks on CnCNet.org, kus saad vanu Command & Conqueri mänge koos teistega mängida.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.