29. juuni Puhata ja mängida: Kas üldse näeme veel Star Warsi mänge peale Battlefronti?

Tundub, et viimase aja kõigil Star Warsi toodetel on justkui needus peal. Rein ja Rainer arutavad mida see täpsemalt tähendab.

 

Räägime veel erinevate Battle Royale’i mängude viimastest arengutest, kuidas Mario Kart ja Labo omavahel suhtlevad ning mida ühist on Falloutil ja Westwordil. Ning selgub, et Overwatchi uus tegelane on robohamster.

Rainer on veel mänginud The Crew 2 beetat, Mario Tennis Acesit ja Luminesi uusversiooni, Rein aga on tagasi Don’t Starve’i maailmas ning kätte saanud Oculus Go. Kui tal vaid Tomb Raider 2 mängimises aega jääks seda rohkem testida.

Soovitusena käib ikka veel Steami suur allahindlus, kust meie ostsime näiteks kõik Quake’i ja Fallouti mängud.

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.