Kas Sekiro: Shadows Die Twice on raskem kui Dark Soulsi mängud? Rein on seda mänginud ja annab vastuse.

Battlefield V Battle Royale mängulaad Firestorm on lõpuks väljas, Rein on ka seda mänginud. Kuidas see on erinev nendest kõigist teistest Battle Royale’i mängudest ja kas seda tasuks proovida? Ja kuidas seda on kõige odavam viis teha?

Uudiseid on sel nädalal palju. Kaks esimest Warcrafti on nüüd digitaalselt ostetavad ja Apple tegi enda tasulise mänguteenuse Arcade. Suvel tuleb ilmselt kaks uut Nintendo Switchi ja Playstation füüsilisi koode enam ei müü ning teised PlayStationi uudised ka. Eestis tegi Nõmme Kalju e-spordi tiimi ning Wolfenstein: Youngblood tuleb välja suvel üle kogu maailma. Ja  Borderlands 3 on nüüd ametlik.

Rainer on läbi teinud Devil May Cry 5, aga miks mängis ta ApeEscape 2?

Soovituseks on Murdered: Soul Suspect, mille saab osta 3 euroga.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.