29. novembri Puhata ja mängida: Chauucer, Pokemonid ja mis oli Hypertownil valesti?

Meil on külas Chauucer ehk Sten Jõgi, kes räägib nii enda tegemistest, Hypertowni muljetest kui ka uuest Pokemoni mängust.

Räägime veel Half-Life Alyxist ja selle kohta saabunud värskemast infost,  Steam Controlleri tootmine lõpetati ära ja seda müüakse nüüd võileivahinnaga. Google Stadia õnnetused ei lõpe, vaid alles algasid ja Beat Saber on nüüd Facebooki oma. Uus Microsofti konsool ei taha VRi saada. Rainer on mänginud Star Wars Jedi: Fallen Orderit ja Martin natukene uut Eestimängu Overstep.

Soovituseks on kõik need musta reede allahindlused, kusjuures Eestis on mõned konsoolid ikka ulmeodavalt müügis.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.