Uus võitlusmäng Mortal Kombat 11 on väljas ja Rainer on seda proovinud. Nagu pealkirjast lugeda võib on see väga hea, aga mis värk selle agaga on?

7. aasta sünnipäevasaates räägime veel lisaks üsna palju VRist. On ka põhjust, sest Valve kuulutas välja enda VR-seadme Index ja Ocluse kaks VR-peakiivrit tulevad müügile 21. mail. Fortnite’i arendaja Epic Sames ostis ära Rocket League’i teinud stuudio ja Sonicu filmi ei peata miski, see tuleb, kas tahame või mitte. Ja Razer tegi rösteri, päriselt.

CSGO Battle Royale sai uue kaardi, on see hea või on seal üldse vahet? Kuidas näeb välja Hellblade: Senua’s Sacrafice VR-is? Lisaks räägime veel Days Gone’ist ja Cupheadist Switchi peal.

Soovituseks on Sonic Mania, mis maksab Steamis 6 eurot.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.