PlayStation 5 on maandunud meie stuudiosse ja Martin Liivand ja Jan Rist jagavad oma vahetuid muljeid! On see tõesti nii suur ja kole kui piltidelt tundub? Kuidas mängud jooksevad? Kuidas pult käes tundub? Kõik küsimused saavad vastuse. Ka see, millal seda ikkagi poest võiks saada. 

Muudes uudistes räägime Cyberpunk 2077 edasilükkamisest, AMD uutest videokaartidest, Apex Legendsi uuest hooajast ja Disco Elysiumi riiklikust tunnustusest.

Martin on veel mänginud Hadest, Jan Sekirot ja Cloudpunki ja Rainer proovis ära pilveversiooni Controlist ja uue Doomi lisapaki.

Soovituseks Epic Gamesi tasuta versioon Ghostbusters Remasteredist

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.