31. augusti Puhata ja mängida: The Walking Dead on üle pika aja jälle hea

Martin on mänginud The Walking Deadi viimase hooaja esimest osa ja see on üllatavalt hea, muutes mitmest kohast Telltale’i mängude valemit.

Uudistes räägime aga Eesti mängust Shortest Trip to Earth, mis tuleb sel aastal välja. Cyberpunk 2077 mängu ennast näidati lõpuks jamis sellest arvata? Battlefield V lükati aga ühe kuu võrra edasi ja The Bindig of Isaac saab lisa, aga millise? Spelunky 2 tuleb järgmisel aastal ja Nintendo Switchile kuulutati väga palju mänge välja.

Martin on lisaks läbi teinud kaks vanemat, aga olulist mängu: Hellblade: Senua’s Sacrafice ja Middle-earth: Shadow of Mordor.Rainer proovis Dead Cellsi kõrvalt aga metroidvaniat Hollow Knight.

Soovituseks on seekord PlayStation 4-le Plusi mängud, mis on seekord väga head, ja Xbox One’ile Game Passi mängud, mis on nii head kui ka värsked.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.