31. mai Puhata ja mängida: Uskumatu, aga Death Stranding ilmubki veel sel aastal

Death Stranding ei ilmugi PlayStation 5-l või 6-le, vaid tuleb välja sel aastal ja me saime oluliselt rohkem aru, mida see kauaoodatud mäng endast kujutab.

Uudistes räägime aga sellest, et Microsofti mängude Netflix ehk Xboxi Gamepass tuleb arvutile ning Gears of War 5 ja Age of Empiresi uusversioonid tulevad Steami. Uus Call of Duty on Call of Duty: Modern Warfare ja ilmub 25. oktoobril. AMD uued graafikakaardid ja protsessorid läävad laineid ja üks uudis ütleb, et ei tasu unustada, et ikkagi Nintendo on Nintendo. Pokemoni asju kuulutati välja üle kolme ja Sonicu film lükati edasi.

Uute mängude asemel räägime sellest, et Blood on ikka üks väga hea mäng, ka uusversioonina.

Soovituseks on Watch Dogs 2, mis maksab Steamis ainult 9 eurot.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.