4. oktoobri Puhata ja mängida: Valve Index, Nintendo Switch Lite ja see kõige värskem FIFA

Meil on täna stuudios uus Valve Index VR-peaseade, Nintendo Switch Lite mängukonsool ja Sulev Ladva, kes räägib kõige uuemast FIFA mängust.

Uudistes räägime sellest, et Disco Elysium hakkab maksma 40 eurot ja Apex Legendsis uus kaart ja tegelane ka. Call of Duty on nüüd mobiilidel olemas ja Eestis mängitav ning PlayStation Now muutus odavamaks, täiesti jäädavalt.

Martinil on käes Nintendo Switch Lite jaa Reinul on käes Valve Index. Rainer aga tegi läbi Bloodstained: Ritual of the Nighti ning räägib edasi sellest kõige viimasest Zelda remake’ist.

Soovituseks on PlayStation 4 soodusmüük.

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.