5. aprilli Puhata ja mängida: Meil on hea meel, et The Walking Dead lõpuks läbi sai

Seitse aastat kestnud The Walkigi Deadi mäng sai lõpuks läbi. Oli see kõike seda väärt?

Uudistes räägime sellest, et Borderlands 3 on kuus kuud Epicu poe eksklusiiv ja Call of Duty Battle Royale on aprilli lõpuni tasuta, uus kaart ka sinna.

Valve toob lõpuks välja enda VR-peakomplekti ja Playstationi mängude eest saab raha tagasi, aga… Ja Segal MegaDrive mini tulemas.

Martin tegi läbi The Walking Deadi kõige viimase osa. Kui hea on käigupõhine rollikas Mutant Year Zero: Road to Eden? Martin proovis seda. Rein on endiselt Sekiro lainel ja Rainer põgenes ahvina vanglast ära ehk Ape Out on läbi.

Soovituseks on lugemissoovitus Anthemi ülikeerukast arendusest ja mängudest Namco Humble Bundle.

 

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.