5. juuli Puhata ja mängida: Nvidia tõi uued graafikakaardid välja täpselt õigeks ajaks

Nvidia kuulutas välja uued RTX-seeria graafikaardid, mis on sama hinnaga kui vanad mudelid, aga tunduvalt võimsamad.

Mitmeid väiksemaid uudiseid pakkus sel nädalal Sony: Uus Gran Turismo on töös, aga ilmub PlayStation 5-le. EA Access tuleb PlayStationi peale lõpuks juulis ning PlayStation Plusi peal tehti viimase hetke veider vangerdus. Valve Index on lõpuks väljas ja räägime veel Google Stadiast.

Martin on mänginud Bloodstaind: Ritual of the Nighti ja kõige viimast Ace Attorney mängu Spirit of Justice. Rein on mänginud edasi Rafti ja Enter the Gungeoni. Lisaks proovime vaielda Days Gone’i üle.

Soovituseks on Overcooked, mis on Epicu poes tasuta.

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.