5. oktoobri Puhata ja mängida: NBA 2K19 raskeimateks vastasteks on mikromaksed

Täna on meil külas Toodz, kes räägib mõistagi korvpallist ehk NBA 2K19-st, aga ka Fortnite’ist, mida ta veel ikka mängib.

Uudistes aga räägime sellest, et Google on lõpuks kergitamas saladuskatet enda mängustriimiteenuselt ja järgmisel aastal näeme ilmselt uut Nintendo Switchi. Lisaks veel uus Minecrafti spin-off ja Twin Peaksi VR-elamus-mäng-asi, mis välja kuulutati.

Mängudest tuleb veel jutuks Life is Strange 2 esimene episood, mille Martin läbi tegi ning God of War, mille Rainer läbi tegi. Rainer proovis ka Soulcalibur VI, mille võrgutestis said seda kõik proovida.

Soovituseks on Gog.comi sünnipäevasoodukas, kus Shadow Warrior 2 on üldse tasuta just praegu.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.