6. septembri Puhata ja mängida: Soomlasest koristaja Ahti on ootamatu mängukangelane

Rainer on mänginud Remedy uut paljukiidetud Controli ja ütleb, et see on väga hea mäng.

Nintendo pani hullu ja paljud mängud tulevad Switchile, ikka paljud, lisaks kuulutati välja Deadly Premonition 2 ka. Cyberpunk 2077 saab mitmikmängu, kõik vaheviedod on esimese isiku vaates, kas see on hea? Uus Yooka-Laylee tuleb juba oktoobrist ning Jedi Knight 2 ja 3 tulevad konsoolidele. Aladdin ja Lion King tulevad tuusa kogumikuna /

Kas Rein räägib veel World of Warcraftist? Vastus on jah. Mis imemäng on Astral Chain? Rainer on mänginud veel ka Blair Witchi õudusmängu.

Soovituseks on soe platvormikas Little Nightmares.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.