7. detsembri Puhata ja mängida: Kas Fortnite neelab enda sisse kõik teised mängud?

Seekord on palju põnevaid uudiseid, mis on seotud Fortnite’iga, aga me oleme proovinud ka mitut uut mängu ja ühte uut konsooli.

Me teame, et uus Far Cry on tulemas, aga mis see on? Epic teeb enda mängupoe ja tahab Steamile tuule alla teha, aga kas see võib ka õnnestuda?  Lisaks saab Fortnite siiani kõige suurema uuenduse.

Rainer on mänginud Hitman 2 ja räägib sellest ning meil on laual uus Sony konsool: PlayStation Classic, aga kas sellega on mingid jamad?

Martin proovis seda Command & Conqueri mobiilimängu, mida kõik vihkavad, see polegi nii halb, aga sellel on teised probleemid. Rääkides probleemidest, siisi kka peame me rääkima Fallout 76 jamadest. PlayStationi mängupoest saad nüüd ka UK kontoga enda krediitkaardilt raha kulutada ja Rainer on mänginud veel Nintendo Switchi mänge: Diablo 3 ja Dark Souls Remastered.

Soovituseks on Microsofti odavmüük Humble Bundle’is.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.