Tänases suures ennustussaates räägime, mida me siis alanud aastalt ootame ning kes ja mis annavad sellel aastal tooni? Ja üleüldse, milliseid mänge sellelt aastalt oodata on?

Näpuotsaga on ka uudiseid, PlayStation VR2 kohta on nüüd teada nimi ja tehnilised andmed ning CESil näidati uusi graafikakaarte.

Mängudest tuleb ka juttu. Martin tegi läbi Oxenfree ja on mänginud Unpackingut, Rein on ette võtnud Griftlandsi ning Rainer The Gunki. Lisaks räägime uutest seriaalidest nagu The Witcheri teine hooaeg ja Arcane.

Lingilist:

https://www.hltv.org/news/33054/official-faze-complete-ropz-transfer

https://www.hltv.org/news/33063/top-20-players-of-2021-ropz-18

https://www.youtube.com/channel/UCD1WO86syeV5FAYhB0XxLHg 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.