7. juuni Puhata ja mängida: Kõik asjad, mida me loodame näha maailma suurimal mängumessil E3

Sel nädalavahetusel hakkab pihta E3 2019 mängumess koos suurte pressikonverentsidega, kus kuulutatakse välja loodetavasti palju uusi ja häid mänge ning konsoole. Proovime koos ekspertkommentaatorite Jan Risti ja Sten Kohlmanniga lahti rääkida, mida tasub oodata ja mida loota pole mõtet.

Suurim lootus on ilmselt Microsoftil, kellelt me sel aastal ootame eriti palju, Google aga andis infot enda Stadia striimiteenuse kohta juba enne E3. Samuti andis Sony teada uusi detaile PlayStation 5 kohta. Lekkida on jõudnud juba mõned E3 üllatusmängud, nagu näiteks Watchdogs Legion, mis toimub Londonis. Uudiseid aga oli see nädal veel lisaks väga palju.

Mängudest räägime Plague Tale: Innocence’ist ja lisaks räägivad Jan ja Sten, mida muud põnevat nad viimasel ajal mänginud on.

Soovituseks on Amanita mängud, mis on Steamis praegu odavad.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.