8. augusti Puhata ja mängida: uus Call of Duty tundub oodatust põnevam

Suvisel ajal on raske keskenduda mängudele, kuid Rein arvab, et uus Call of Duty tundub hoolimata battle royale’i mängulaadi puudumisest väga põnev. 

Uudistes räägime ka sellest, et Death Stranding, oodatud Sony eksklusiiv, ei pruugi selleks jääda, vaid võib leida tee ka arvutile. Lisaks ootab Rein ka World of Warcrafti vaniljeversiooni ning Apex Legends saab lõpuks ometi soolos mängimise võimaluse, olgugi, et piiratud ajaks.

Rainer on aga mänginud veel Wolfensteini ning Bloodstained: Ritual of the Nighti ning eelmise nädala arvamused nende suhtes aina süvenevad. 

Soovituseks on Humble Bundle pakk, mis võimaldab tervet Arma seeriat väga odava hinnaga. 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.